Výměna autobaterie BRNO – základní výměna

Kód: B0001
Neohodnoceno
Značka: Efteria
99 Kč 81,82 Kč bez DPH
skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní výměna sestává z následujících kroků:

  • nalezení vhodné náhrady (zjištění rozměrů, posouzení výkonu a srovnání s osazovacím katalogem výrobce)
  • demontáž původní baterie a orientační přeměření jejího stavu
  • orientační zkouška napětí a vodivosti nové autobaterie před montáží
  • montáž do vozidla
  • kontrola správného zapojení k elektroinstalaci automobilu a uzemnění
  • orientační zkouška funkce dobíjení pomocí měření napětí po nastartování motoru vozidla

Provozní doba pro výměnu baterií nekopíruje otevírací dobu. Výměny je možné provádět v čase od 8:30 do 16:30!

Tato služba je určena pro zákazníky s vozidly s minimální elektronickou výbavou a se snadným přístupem k autobaterii. Snadným přístupem se rozumí snadná demontáž a montáž, a to zejména z hlediska časové náročnosti. Posouzení časové náročnosti výměny je výhradně v kompetenci pracovníka vykonávajícího tuto službu. Službu poskytujeme na centrálním pracovišti v Jesenici u Prahy a na pobočce v Brně. Bližší informace o místě naleznete v kontaktech.

Tato varianta není určena pro zákazníky s automobily, kde není autobaterie snadno přístupná nebo je k demontáži autobaterie třeba demontovat některé z dalších částí automobilu. Např. další kovové či plastové konstrukce, pojistkovou skříň, hadice a tak podobně.
Pozor! Základní výměna neobsahuje službu zálohování palubního napětí. Během výměny dojde k přerušení napájení všech spotřebičů ve vozidle. Před odpojením autobaterie doporučujeme zákazníkům, aby provedli kontrolu spotřebičů, které vyžadují nepřetržité napájení a v případě nutnosti provedli zálohu dat, hesel či jiných nastavení. Nejčastěji například přístupové heslo k autorádiu. Tato základní výměna v žádném případě není určena pro vozidla vybavené systémy start-stop a BMS (battery management system), které vyžadují nepřetržité napájení palubního počítače. Pokud potřebujete náročnější výměnu, zvolte prosím některou z vyšších variant.

Naše pracoviště jsou perfektně vybavená pro profesionální výměnu autobaterie. Disponují měřícími, testovacími i aktivačními přístroji, a dalším příslušným vybavením a nářadím pro odbornou výměnu. Každou výměnu provádí zkušený a vyškolený pracovník s pojištěním odpovědnosti. Není však v našich možnostech provádět na automobilech jakékoliv opravy či konstrukční zásahy. Vždy předpokládáme, že výměna bude probíhat na bezvadném vozidle. Bez vadných konstrukčních prvků či zařízení. Zejména máme na mysli utržené šrouby, stržené závity, zarezlé matice a šrouby, absence uchycení, nefunkční či poškozený alternátor, přerušené vodiče, atp. Naše pracoviště nejsou vybavena k provádění oprav či změn na karoseriích či zařízení vozidel. Ani jinou podobnou technikou. V případě, že automobil v němž se plánuje výměna autobaterie provést, nemá všechny konstrukční prvky a zařízení v bezvadném stavu, anebo výměnu nelze z důvodu objektivních překážek provést dle předepsaných norem, nebude výměna provedena. Automobil bude vrácen v původním stavu, nebo ve stavu, do kterého se dostal nikoliv vinou naše pracovníka. Zákazníkovi doporučíme využít nejbližší autoservis či autoelektrikáře.

Důležité: Služby výměny autobaterie jsou určené pouze pro osobní vozidla. Výměny baterií nenabízíme a neprovádíme u nákladních automobilů ani u velkých užitkových vozů.
Naši technici k tomuto nejsou proškoleni ani pojištěni, proto to není možné ani po domluvě. I když bychom rádi vyhověli všem našim zákazníkům, jsme schopni vzhledem k nutnosti speciální kvalifikace a vybavení, která je doménou zejména odborných autoservisů, provádět tuto službu pouze pro osobní a malé užitkové vozy.
Příklad malých užitkových vozů, kde provádíme výměny: Caddy, Kangoo, Rifter, Doblo, Turneo Connect, Combo, Dokker…
Příklad velkých užitkových vozů, kde neprovádíme výměny: Transit, Turneo Custom, Crafter, Transporter, Multivan, Jumper, Boxer, Ducato, Talento, Viano, Vito, Master, Trafic, Vivaro, Movano…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
  • Home
  • Design Shoptetak.cz