Vážení zákazníci, 28. 9. 2022 máme z důvodu státního svátku zavřeny všechny prodejny Battery.cz. Děkujeme za pochopení.

KUNZER - startovací zdroj Ultracap CSC 12/800

Kód: E7336
Neohodnoceno
Značka: KUNZER
7 832 Kč 6 472,73 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Startovací zdroj - startovací proud 800 A

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompaktní kondenzátorový startbooster umožňuje nastartování vozidla prakticky v jakýchkoliv podmínkách, a to kdykoliv. Stačí, aby Vaše autobaterie neklesla pod napětí 3V. Booster pak stačí připojit k baterii, zapnout a vyčkat, než se osazené kondenzátory zcela nabijí.Stav nabití kondenzátorů je zřetelně indikován blikající LED na stupnici 5-14V. Poté, co LED přestanou blikat a dojde k souvislému rozsvícení stupnice dle dosaženého napětí, je booster zcela připraven k použití a je možné otočit klíčkem v zapalování a vozidlo nastartovat. Celý proces nabíjení kondenzátorů trvá přibližně 2 minuty. Booster je vybaven také funkcí "GLOW" pro startování naftových motorů. Díky této funkci si booster ponechává dostatečné napětí jak pro žhavení, tak i pro samotné nastartování motoru.

Jeho obsluha je velmi jednoduchá a narozdíl od standardních bateriových boosterů je díky absenci rozměrné a těžké baterie dosaženo velmi kompaktní velikosti a nízké váhy, takže je možné booster používat i na cestách. Je dodáván včetně příslušenství ke startování vozidel, jejichž baterie nedosahuje ani 5V - Konektorem pro připojení do autozapalovače a nabití v jiném vozidle. Lze dobít pomocí USB kabelu pro připojení a nabití z Notebooku, nebo běžného externího záložního zdroje, např. pro mobilní telefony (USB kabel není součástí balení).

Standardní bateriové boostery je zapotřebí udržovat v kondici pravidelným nabíjením baterie, aby nedošlo ke ztrátě její kapacity. Pokud je baterie udržována a v dobré kondici, zvládne max 100-250 nabíjecích cyklů. V případě UltraCap boosterů povinnost údržby odpadá. Životnost kondenzátorů je vysoká, zvládne až 20 000 cyklů.

Zároveň s boosterem již nebudete čekat dlouhé hodiny, než se nabije baterie boosteru, když zrovna potřebujete nastartovat a odjet. Prostě ho připojíte k baterii, počkáte cca 2 minuty, startujete a můžete jet.Povrch je potažen tenkou gumovou vrstvou, která i v mrazivých podmínkách zaručuje pevný a jistý úchop.

Model UltraCap CSC12/800
Napětí (V) 12
Startovací výkon (A) 800
Startovací vodiče délka 38 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: KUNZER
Hmotnost: 2 kg
Napětí (V): 12
Model: UltraCap CSC12/800
Napětí (V): 12
Startovací výkon (A): 800
Startovací vodiče: délka 38 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
  • Home
  • Design Shoptetak.cz