Doprava ZDARMA do GLS Parcelshopů

FULL THROTTLE Autobaterie FT825-34, 65Ah, 12V

Značka: FULLRIVER
AGM autobaterie duální konstrukce dokáže spolehlivě nastartovat i poskytnout energii řadě spotřebičů ve vašem vozidle. Oproti tradičním olověným bateriím s tekutým elektrolytem zvládá hlubší poklesy napětí, náklon i otřesy.
Dostupnost Na dotaz
Možnosti doručení
Kód: E8097
6 335 Kč 5 235,54 Kč bez DPH
FULL THROTTLE Autobaterie FT825-34, 65Ah, 12V
Značka: FULLRIVER
FULL THROTTLE Autobaterie FT825-34, 65Ah, 12V
Exkluzivně u nás

Startovací baterie řady Full Throttle se skvěle hodí pro duální využití, tedy jak startování, tak poskytování energie pro různé spotřebiče ve vozidle (elektromotory, ventilátory, osvětlení, audiosystémy, nezávislé topení atd.). Mřížky TPPL (tenké desky, čisté olovo) dodávají dostatek energie v horkém i chladném prostředí a zároveň mají schopnost rychlého dobíjení okamžitě po roztočení alternátoru. Mřížky jsou silně pocínované, což umožňuje použití v mělkých cyklech bez negativního vlivu na životnost. Články s vysokou hustotou svařené technologií OTP (Over-The-Partition) zajišťují odolnost při nerovnostech na silnici. Bezúdržbová AGM technologie bez rizika vytečení elektrolytu umožňuje montáž baterie v různých polohách bez koroze mřížek nebo nebezpečného plynování.

Tyto akumulátory poskytují vysokou kapacitu a dlouhou životnost i při hlubokém vybíjení a to se všemi výhodami a pohodlím bezúdržbovosti. Full Throttle nastavuje standard pro AGM v aplikacích pro terénní nebo elektronikou nabitá vozidla. Ať už v divočině nebo na cestách si můžete být jisti, že doba provozuschopnosti vašeho vozidla bude maximalizována na dlouhá léta, pokud ji bude zajišťovat baterie Full Throttle.

Baterie Full Throttle vyhovují nejrůznějším typům vozidel (osobní a nákladní automobily, off-road vozy, karavany, motocykly, lodě, motorsport, zásahová vozidla a mnohé další). Od profesionálních závodníků až po nadšence do vozidel jsou tou správnou volbou. Jsou odolné, spolehlivé a vyrobené tak, aby vydržely.

Doplňkové parametry

Kategorie: FULL THROTTLE
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 20.9 kg
? Napětí (V): 12
? Kapacita (Ah): 65
? Startovací proud (A): 825
? Délka (mm): 261
? Šířka (mm): 172
? Výška (mm): 208
? Polarita: 1, (PLUS) pól vlevo
? Pól: Typ 1 (PLUS Ø 19,5mm)
? Technologie: AGM pro Start-Stop
Vnitřní odpor (mOhm): 5,1
Zkratový proud (A): 2138
Typ kontaktů: M8 + TP28 (SAE)
Nádoba: 34/78
Typ uchycení: Korean B1
Materiál nádoby: ABS se zvýšenou odolností
Typ baterie: Duální (startování i napájení)
Připraven k použití: ANO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: