Doprava ZDARMA do GLS Parcelshopů

Baterie Genesis G16EP, 16Ah, 12V

Značka: ENERSYS
Záložní baterie genesis G16EP
Dostupnost Na dotaz
Možnosti doručení
Kód: E6667
3 053 Kč 2 523,14 Kč bez DPH
Baterie Genesis G16EP, 16Ah, 12V
Značka: ENERSYS

Originální baterie pro startovací zdroje Banner Booster P3 Professional, Banner Booster Start Truck Evolution 12/24V, Banner Bull Starter 12V a Banner Bull Starter 12/24V.

Baterie Genesis s technologií TPPL (thin plate pure lead) patří mezi prémiové vysoce výkonné baterie vhodné pro širokou škálu náročných aplikací. V současné době lze tuto baterii nalézt v rozmanitých aplikacích jako jsou elektronika, zdravotní technika, telekomunikace, zahradní technika, zálohování počítače a UPS. Technologie TPPL umožňuje uchování více energie v menší nádobě. Značka EP je vhodná pro jakékoli použití: vysoká zátěž, malá zátěž, nepřetržité napájení. Je také možné hluboké cyklické vybíjení a rychlé dobíjení. Nerozlitelný design umožňuje montáž v libovolné poloze (kromě převrácené).

Předpokládaná životnost baterií závisí na konkrétní aplikaci. Lze ji vyjádřit jak počtem cyklů, tak počtem let. Zatímco životnost udávaná v letech je sebevysvětlující, počet cyklů odkazuje na posloupnost, kde je nabitá baterie vybitá a poté opět nabita. Jedna tato posloupnost se nazývá cyklus. Ve zkratce, pokud bude baterie vybíjená pravidelně, životnost v cyklech je přesnější, než životnost v letech. Na druhou stranu, pokud bude baterie sloužit primárně jako záloha, udává se životnost v letech.

Baterie Genesis řady EP, mají optimální životností 10 let (při 25°C). Životnost se udává ale i v cyklech při teplotě 25°C, počet cyklů při pravidelném vybíjení na 80% D.O.D.( D.O.D. = depth of discharge = hloubka vybití, z baterie je odebráno 80% energie) je zhruba 400 cyklů.

Více informací o životnosti se dozvíte v přiloženém datasheetu (EN).

Doplňkové parametry

Kategorie: STANIČNÍ BATERIE
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 6.1 kg
kapacita Ah/10hod: 16
napětí (V): 12
Zkratový proud (A): 1600
délka (mm): 182
šířka (mm): 76
výška (mm): 168
Vnitřní odpor (m ohm): 7,5
Rychlonabíjejí (A): 96-128
typ konektoru: M6
typ: bezúdržbový, typ AGM (zvaný též jako gelový) - elektrolyt zasáknutý v skelných mikrovláknech
stav: nabitý
připraven k použití: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: