Doprava ZDARMA do GLS Parcelshopů

KUNZER - startovací zdroj Ultracap CSC 1224

Značka: KUNZER
Startovací zdroj - startovací proud 500/800 A
Dostupnost obvykle skladem, expedice do 3 prac. dnů
Možnosti doručení
Kód: E7337
17 895 Kč 14 789,26 Kč bez DPH
KUNZER - startovací zdroj Ultracap CSC 1224
Značka: KUNZER

Kompaktní kondenzátorový startbooster KUNZER Ultracap CSC 1224 umožňuje nastartování vozidla prakticky v jakýchkoliv podmínkách. Stačí, aby Vaše autobaterie neklesla pod napětí 3V. Booster pak stačí připojit k baterii, zapnout a vyčkat, než se osazené kondenzátory zcela nabijí. Stav nabití kondenzátorů je zřetelně indikován blikající LED na stupnici 5-14V. Jakmile LED diody přestanou blikat a dojde k souvislému rozsvícení stupnice dle dosaženého napětí, je booster zcela připraven k použití a je možné otočit klíčkem v zapalování a vozidlo nastartovat. Celý proces nabíjení kondenzátorů trvá přibližně 2 minuty. Booster je vybaven také funkcí "GLOW" pro startování naftových motorů. Díky této funkci si booster ponechává dostatečné napětí jak pro žhavení, tak i pro samotné nastartování motoru.

Jeho obsluha je velmi jednoduchá a narozdíl od standardních bateriových boosterů je díky absenci rozměrné a těžké baterie dosaženo velmi kompaktní velikosti a nízké váhy, takže je možné booster používat i na cestách. Je dodáván včetně příslušenství ke startování vozidel, jejichž baterie nedosahuje ani 5V - Konektorem pro připojení do autozapalovače a nabití v jiném vozidle. Lze dobít pomocí USB kabelu pro připojení a nabití z Notebooku, nebo běžného externího záložního zdroje, např. pro mobilní telefony (USB kabel není součástí balení).

Standardní bateriové boostery je zapotřebí udržovat v kondici pravidelným nabíjením baterie, aby nedošlo ke ztrátě její kapacity. Pokud je baterie udržována a v dobré kondici, zvládne max. 100-250 nabíjecích cyklů. V případě UltraCap boosterů povinnost údržby odpadá. Životnost kondenzátorů je vysoká, zvládne až 20 000 cyklů.

Zároveň s boosterem již nebudete čekat dlouhé hodiny, než se nabije baterie boosteru, když zrovna potřebujete nastartovat a odjet. Prostě ho připojíte k baterii, počkáte cca 2 minuty, startujete a můžete jet. Povrch je potažen tenkou gumovou vrstvou, která i v mrazivých podmínkách zaručuje pevný a jistý úchop.

Startovací zdroj je určený k podpoře startování vozidel s olověnou startovací baterií s odpovídajícím napětím vč. vozidel se systémem Start-Stop. Neslouží k nabíjení baterie automobilu.

Obsah balení:

  • Kondenzátorový startbooster Kunzer Ultracap CSC 1224
  • 2x kabel s krokosvorkami pro připojení k baterii (červený, černý)
  • 1x kabel pro napájení z cigaretové zástrčky automobilu
  • Návod k použití

Doplňkové parametry

Kategorie: KUNZER
Hmotnost: 3.5 kg
Model: UltraCap CSC1224
Napětí (V): 12/24
Startovací výkon (A): 500/800
Startovací vodiče: délka 40 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: