PowerSafe SBS 30, 12V, 26Ah (SBS30)

Neohodnoceno
Značka: ENERSYS
Záložní olověná baterie PowerSafe
Dostupnost Na dotaz
Možnosti doručení
Kód: E7148
11 317 Kč 9 352,89 Kč bez DPH
PowerSafe SBS 30, 12V, 26Ah (SBS30)
Neohodnoceno
Značka: ENERSYS

Řada baterií PowerSafe SBS nabízí jedinečnou volbu v kompaktním a výkonném provedení. Záložní baterie PowerSafe SBS jsou vyráběny dle nejvyšších mezinárodních standardu a jsou ideální pro spolehlivý provoz ve všech komunikačních aplikacích. Tyto baterie jsou také hojně používány v aplikacích jako je kabelová televize, nouzové osvětlení, ale také ve výrobě energie.

Řada baterií PowerSafe SBS je k dispozici v několika provedeních včetně řady front terminal, které se staly velmi populární v oblasti špičkových telekomunikačních aplikací. Menší rozměry a design předních vývodů nabízejí vylepšenou flexibilitu v omezených prostorech a instalace a údržba je snažší.

Baterie jsou navrženy tak, aby se vyrovnaly rostoucí teplotě a drsnému prostředí. Pokročilá technologie desek čistého olova a unikátní výrobní metoda používaná společností EnerSys činí baterie PowerSafe SBS první volbou pro dlouhodobou a bezproblémovou službu. Maximální provozní teplota může být navýšena až na 80°C s použitím kovového pláště.

Doplňkové parametry

Kategorie: POWERSAFE SBS
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 9.5 kg
kapacita Ah (10H): 26Ah
napětí (V): 12V
Délka (mm): 250
Šířka (mm): 97
Výška (mm): 156
Typ kontaktu: M6 M
Zkratový proud (A): 1556
Vnitřní odpor (mOhm): 7,9
stav: nabitý
připraven k použití: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: