Victron Energy Solární regulátor BlueSolar PWM-LCD&USB 12/24V-20A
Značka: Victron Energy
Baterie 12/24V, FV max 240/480Wp, napětí panelů až 28V, maximální nabíjecí proud 20A, s displejem pro monitoring + nastavení a 2x nabíjecími USB výstupy.
Dostupnost Skladem (6 ks)
Možnosti doručení
Kód: E7500
Značka: Victron Energy
Solární regulátor slouží k řízení toku energie ze solárních panelů a její ukládání do baterií. PWM regulátory BlueSolar jsou ideálním řešením pro menší separátní solární systémy s panely 12 nebo 24V (automatická detekce). Výhodou je jednoduchá instalace a spolehlivý provoz.
Vlstnosti:
• LCD displej pro monitoring a zároveň rychlé a snadné nastavení funkcí.
• Dva 5V výstupy USB pro nabíjení externích zařízení (max. proud 2A dohromady)
• Programovatelný výstup pro spotřebiče
• Tři fáze nabíjení baterie (rychlé, vyrovnávací, ukládací)
• Ochrana proti přepětí, zkratu
• Ochrana proti přepólování připojení solárních panelů a baterie
• Při nízkém napětí odpojí výstup zátěže
Napájení DC spotřebičů
Připojovací a odpojovací napětí jsou nastavitelná.
Na DC výstup nepřipojujte měnič napětí – ten připojte přímo k baterii.
Volitelná algoritmus nabíjení baterie
Doplňkové parametry
Kategorie: PWM
Záruka: 60 měsíců
Hmotnost: 0.15 kg
EAN: 8719076046202
Produktové číslo výrobce: SCC010020050
Typ: PWM
Maximální napětí z panelů: 28V DC
Maximální nabíjecí proud: 20A
Pro baterie: 12/24V (automatická detekce)
FV max: 240/480Wp
Ochrany: přepětí, zkrat, přepolování, přehřátí
Provozní teplota: -35 °C až +60 °C
Krytí: IP20
Maximální vlhkost: 95%
Přípojení: šroubovací terminál 6mm2 AWG10
Rozměr (výška x šířka x délka): 96 x 196 x36 mm