TECMATE nabíječka OPTIMATE PRO 4, 4x 12V

Neohodnoceno
Značka: TECMATE
Multifunkční nabíječka OptiMate PRO-4-S 12 V 1,2 / 3 / 5 A
Dostupnost obvykle skladem, expedice do 7 dnů
Možnosti doručení
Kód: E5106
14 590 Kč 12 057,85 Kč bez DPH
TECMATE nabíječka OPTIMATE PRO 4, 4x 12V
Neohodnoceno
Značka: TECMATE
OptiMate PRO-4-S je unikátní automatický 6-ti stavový nabíječ zahrnující diagnostické zkoušky a automatický speciální zotavovací mód pro hluboce vybité (sulfatace) akumulátorové baterie.
Současně a nezávisle se perfektně nabíjí až 4 akumulátory 12V a automaticky se posuzují prostřednictvím 3 volitelných programů:
• 1. STD - pro motocyklové akumulátory s doléváním jakož i pro automobilové akumulátory buď uzavřené nebo s doléváním. STD je automatická (výchozí) volba.
• 2. MF - pro uzavřené (bezúdržbové) výkonové akumulátory pro sportovní vozidla konstruované s AGM deskovými separátory (buď oddělené kyselinové nebo WET - plněné u výrobce). MF program zaručuje rychlou aktivaci nabíjení všech populárních AGM "MF" akumulátorů doručovaných v suchém stavu, jako např. typy Yuasa YTX použitím nezbytného specifického korekčního činitele, nebo jejich opětovné rychlé nabití, jakož i novějších modelů jako např. GT12B-4, série YTZ apod. Je důležité zaručit, aby AGM MF akumulátorové baterie byly před instalací plně nabity.
• 3. DC - pro startovací akumulátory s gelovým elektrolytem Hawker - Ossysey a Genesis (aktuální AGM) a akumulátory s hlubokým cyklem používané pro zálohování nebo motory (el vozíků, trolejové apod.) Ve dvou nabíjecích sekcích OptiMate PRO-4-S se akumulátory mohou nabíjet (podle volby) 1,2A nebo 3A nebo 5A v nabíjecím stupni "zvýšeného" konstantního proudu, zatímco ve zbývajících dvou sekcích se mohou nabíjet proudem 1,2A nebo 3A.

Doplňkové parametry

Kategorie: TECMATE
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 1 kg
Nabíjecí napětí (V): 12
? Max. nabíjecí proud (A): 5
Druh nabíjených baterií: olověné
napětí (V): 12
nabíjecí proud (A) - nominální: 1,2 / 3 / 5
ukazatel dobíjení: LED diody
kapacita (Ah): min. 7 Ah
metoda nabíjení: vícestupňová pulsní
použití: profi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: