TECMATE nabíječka OPTIMATE PRO 4, 4x 12V

Kód: E5106
Neohodnoceno
Značka: TECMATE
14 590 Kč 12 057,85 Kč bez DPH
obvykle skladem, expedice do 3 prac. dnů
Multifunkční nabíječka OptiMate PRO-4-S 12 V 1,2 / 3 / 5 A

Detailní informace

Detailní popis produktu

OptiMate PRO-4-S je unikátní automatický 6-ti stavový nabíječ zahrnující diagnostické zkoušky a automatický speciální zotavovací mód pro hluboce vybité (sulfatace) akumulátorové baterie.
Současně a nezávisle se perfektně nabíjí až 4 akumulátory 12V a automaticky se posuzují prostřednictvím 3 volitelných programů:
• 1. STD - pro motocyklové akumulátory s doléváním jakož i pro automobilové akumulátory buď uzavřené nebo s doléváním. STD je automatická (výchozí) volba.
• 2. MF - pro uzavřené (bezúdržbové) výkonové akumulátory pro sportovní vozidla konstruované s AGM deskovými separátory (buď oddělené kyselinové nebo WET - plněné u výrobce). MF program zaručuje rychlou aktivaci nabíjení všech populárních AGM "MF" akumulátorů doručovaných v suchém stavu, jako např. typy Yuasa YTX použitím nezbytného specifického korekčního činitele, nebo jejich opětovné rychlé nabití, jakož i novějších modelů jako např. GT12B-4, série YTZ apod. Je důležité zaručit, aby AGM MF akumulátorové baterie byly před instalací plně nabity.
• 3. DC - pro startovací akumulátory s gelovým elektrolytem Hawker - Ossysey a Genesis (aktuální AGM) a akumulátory s hlubokým cyklem používané pro zálohování nebo motory (el vozíků, trolejové apod.) Ve dvou nabíjecích sekcích OptiMate PRO-4-S se akumulátory mohou nabíjet (podle volby) 1,2A nebo 3A nebo 5A v nabíjecím stupni "zvýšeného" konstantního proudu, zatímco ve zbývajících dvou sekcích se mohou nabíjet proudem 1,2A nebo 3A.
napětí (V) 12
nabíjecí proud (A) - průměr 1,2 / 3 / 5
nabíjecí proud (A) - efektivní ?
ukazatel dobíjení LED diody
kapacita (Ah) min. 7 Ah
metoda nabíjení vícestupňová pulsní
použití profi
záruka 24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: TECMATE
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 1 kg
Nabíjecí proud: 3
Napětí (V): 12
napětí (V): 12
nabíjecí proud (A) - průměr: 1,2 / 3 / 5
nabíjecí proud (A) - efektivní: ?
ukazatel dobíjení: LED diody
kapacita (Ah): min. 7 Ah
metoda nabíjení: vícestupňová pulsní
použití: profi
záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
  • Home
  • Design Shoptetak.cz