Doprava ZDARMA do GLS Parcelshopů

Victron Energy Solární regulátor SmartSolar MPPT 100/20, 12/24/48V, 20A

Značka: Victron Energy
Napětí panelů až 100 V, maximální nabíjecí proud 20A. Baterie 12/24/48V, FV max 290/580/1160Wp s Bluetooh konektivitou.
Dostupnost Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Kód: E7357
2 535 Kč 2 095,04 Kč bez DPH
Victron Energy Solární regulátor SmartSolar MPPT 100/20, 12/24/48V, 20A
Značka: Victron Energy

Solární nabíječka sbírá energii ze solárních panelů a ukládá ji do baterií. Použitím nejnovějších a nejrychlejších technologií, SmartSolar maximalizuje tuto sklizeň energie a inteligentně jí řídí, aby se tak dosáhlo plného nabití v co nejkratším čase. SmartSolar udržuje baterii zdravou a prodlužuje její životnost.

Neustálým sledováním napětí a proudu vašich solárních (PV) panelů technologie MPPT zajišťuje, že každá kapka dostupné energie je z vašich panelů vyždímána a sklizena pro skladování. Zvláště v případě proměnlivé oblačnosti, kdy se neustále mění intenzita slunečního záření. MPPT solární regulátory Victron Energy patří mezi absolutní světovou špičku v tomto oboru. Nabízí ultra rychlé MPPT sledování, které zajišťuje maximální možné solární zisky. Zejména při zatažené obloze s častou změnou intenzity osvitu jsou solární zisky o 30% vyšší oproti klasickým PWM regulátorům nebo o 10% vyšší oproti pomalejším MPPT regulátorům.

BatteryLife revoluční nabíjecí program - Pokud regulátor není schopen plně nabít baterie během jednoho dne, bývá výsledkem postupné vybíjení baterie, každým cyklem se tento stav nadále prohlubuje. To způsobí plné vybití, možnost sulfatace baterie a následně zničení nebo významnou ztrátu kapacity během několika týdnů nebo měsíců. BatteryLife nabíjecí algoritmus tento stav monitoruje a pokud k němu začne docházet, pak každý den zvýší úroveň vypnutí zátěže od baterie dokud nedojde k dosažení absorbčního nabíjení. Od tohoto okamžiku bude nadále upravována hodnota odpojení od zátěže tak, aby absorbční dobíjení proběhlo ca každý týden.

Napětí solárních panelů musí přesáhnout napětí baterie alespoň o 5 V, aby začal regulátor pracovat a nabíjet baterii. Regulátor nabíjí do chvíle, kdy je napětí panelů o 1 V vyšší než napětí baterie.

Nová řada regulátorůSmartSolar MPPT regulátorů nabízí vestavěný Bluetooth. Tato nová funkce přináší možnost propojení Vašeho „chytrého“ telefonu/tabletu s Vaším „chytrým“ solárním regulátorem. Můžete monitorovat mnoho parametrů systému a historické statistiky za posledních 30 dnů. Dále máte možnost provádět nastavení provozních parametrů.

Pro výběr vhodného regulátoru můžete využít KALKULAČKU VICTRON (anglicky).

Doplňkové parametry

Kategorie: MPPT
Záruka: 60 měsíců
Hmotnost: 0.7 kg
Produktové číslo výrobce: SCC110020160R
Typ: MPPT
Maximální napětí z panelů: 100V
Maximální nabíjecí proud: 20A
FV max: 290/580/1160Wp
Pro baterie: 12/24/48V
konektivita: Bluetooth

Nastavení SmartSolar MPPT regulátoru pomocí VictronConnect

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: