APC RBC1, alternativa bez příslušenství (2ks Goowei OT4.5 - 6)

Neohodnoceno
Značka: Goowei Energy
• BackUPS 200B
• BackUPS BK200
• BackUPS BK200B
• BK200
• BK200B
Dostupnost Skladem (9 ks)
Možnosti doručení
Kód: E5851
410 Kč 338,84 Kč bez DPH
APC RBC1, alternativa bez příslušenství (2ks Goowei OT4.5 - 6)
Neohodnoceno
Značka: Goowei Energy

Alternativní sada RBC baterií pro záložní zdroje APC. Tyto sestavy vždy sestávají pouze ze záložních baterií a není k nim dodáváno žádné příslušenství. Zejména žádné kabely, spojky a konektory. Jedná se o nejlevnější variantu výměny baterií v záložních zdrojích APC. Jednoduše vyjměte Váš původní battery pack zvaný RBC ze záložního zdroje, umožňuje-li to typ APC zdroje do kterého náhradní pack patří (u některých zdrojů nemůže baterie vyměňovat sám uživatel, ale je nutné aby tuto servisní činnost vykonával odborník). Po vyjmutí původní sady baterií důkladně zkontrolujte a zaznamenejte zapojení případných kabelů a konektorů, a následně je odpojte. Žádného příslušenství se nezbavujte, poslouží vám k propojení nové sady, jsou-li jejím součástí více než 1 baterie. Některé typy RBC packů obsahují baterie, které jsou vzájemně spojeny pomocí lepících prostředků, nejčastěji bývá použita silnovrstvá oboustranná lepící páska. Tuto pásku můžete buď nahradit nebo použít jiný system spojení baterií, např. baterie srazíte k sobě a z bočních stran obmotáte průhlednou lepící izolepou v několika vrstvách. Tím je zajištěno dostatečné spojení.

Některé modely RBC obsahují pouze jedinou baterii, tuto pak stačí pouze vyjmout z APC záložního zařízení a vyměnit kus za kus.

Baterie použité v záložních zdrojích patří do kategorie staničních olověných akumulátorů technologie VRLA - regulované ventily. Akumulátory mají elektrolyt zasáknutý ve sklolaminátových mikrovláknech (technologie AGM) což umožňuje jejich provoz v jakékoliv poloze a přitom nedochází k úniku roztoku kyseliny sírové. Akumulátory jsou však více citlivé na přebíjení a vysoké teploty, což může vést ke zkrácení životnosti.

Baterie je plně kompatibilní s následujícími zařízeními:
BackUPS 200B; BackUPS BK200; BackUPS BK200B; BK200; BK200B

Doplňkové parametry

Kategorie: GOOWEI
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 1.64 kg
RBC název: RBC1
baterie: 2x 6V - 4,5Ah
značka a model použité baterie: Goowei Energy OT4.5 - 6
počet kusů v sadě: 2
rozměr 1ks baterie v packu DxŠxV (mm): 70 x 48 x 100
typ akumulátorů: uzavřený bezúdržbový, VRLA - řízený ventilem, technologie AGM
rozměr konektoru:
stav: nabitý
připraven k použití: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: