APC RBC18, alternativa bez příslušenství (2ks Goowei OT7-6)

Kód: E7279
Neohodnoceno
Značka: Goowei Energy
490 Kč 404,96 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Náhradní baterie pro záložní zdroje UPS od výrobce APC - neoriginální

Detailní informace

Detailní popis produktu

Alternativní sada RBC baterií pro záložní zdroje APC. Tyto sestavy vždy sestávají pouze ze záložních baterií a není k nim dodáváno žádné příslušenství. Zejména žádné kabely, spojky a konektory. Jedná se o nejlevnější variantu výměny baterií v záložních zdrojích APC. Jednoduše vyjměte Váš původní battery pack zvaný RBC ze záložního zdroje, umožňuje-li to typ APC zdroje do kterého náhradní pack patří (u některých zdrojů nemůže baterie vyměňovat sám uživatel, ale je nutné aby tuto servisní činnost vykonával odborník). Po vyjmutí původní sady baterií důkladně zkontrolujte a zaznamenejte zapojení případných kabelů a konektorů, a následně je odpojte. Žádného příslušenství se nezbavujte, poslouží vám k propojení nové sady, jsou-li jejím součástí více než 1 baterie. Některé typy RBC packů obsahují baterie, které jsou vzájemně spojeny pomocí lepících prostředků, nejčastěji bývá použita silnovrstvá oboustranná lepící páska. Tuto pásku můžete buď nahradit nebo použít jiný system spojení baterií, např. baterie srazíte k sobě a z bočních stran obmotáte průhlednou lepící izolepou v několika vrstvách. Tím je zajištěno dostatečné spojení.

Některé modely RBC obsahují pouze jedinou baterii, tuto pak stačí pouze vyjmout z APC záložního zařízení a vyměnit kus za kus.

Baterie použité v záložních zdrojích patří do kategorie staničních olověných akumulátorů technologie VRLA - regulované ventily. Akumulátory mají elektrolyt zasáknutý ve sklolaminátových mikrovláknech (technologie AGM) což umožňuje jejich provoz v jakékoliv poloze a přitom nedochází k úniku roztoku kyseliny sírové. Akumulátory jsou však více citlivé na přebíjení a vysoké teploty, což může vést ke zkrácení životnosti.

Baterie je plně kompatibilní s následujícími zařízeními:
Power Stack 250; Power Stack 450; Smart SC250RMI1U; Smart SC450RMI1U

Doplňkové parametry

Kategorie: GOOWEI
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 4.5 kg
RBC název: RBC18
baterie: 2x 6V - 7Ah
značka a model použité baterie: Goowei Energy OT7-6
počet kusů v sadě: 2
rozměr 1ks baterie v packu DxŠxV (mm): 151 x 35 x 93
typ akumulátorů: uzavřený bezúdržbový, VRLA - řízený ventilem, technologie AGM
rozměr konektoru: faston 4,7 mm
stav: nabitý
připraven k použití: ano
dodací lhůta: skladem - viz. položka e5197

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
  • Home
  • Design Shoptetak.cz