ROGERELE Sinusový měnič napětí REP2000-48, 2000W
Značka: ROGERELE
Sinusový měnič napětí 2000W, 48V/230V s výstupní čistou sinusoidou vhodný i pro citlivou elektroniku.
Dostupnost Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Kód: E8141
Značka: ROGERELE
Sinusový měnič se zásuvkou 230V/50Hz. Je vhodný pro napájení všech druhů spotřebičů s odporovou zátěží a také pro spotřebiče s indukční zátěží jako jsou motory, čerpadla, ledničky, zářivky atd. Hodí se rovněž pro spolehlivé a bezpečné napájení televizorů, počítačů, tiskáren, měřících přístrojů a jiných el. spotřebičů s citlivou elektronikou. K dostání v provedení pro 12V baterie, či více propojených baterií s celkovým napětím 48V.
Součástí jsou kabely s oky pro připojení na baterii.
Vlastnosti:
  • Čistý sinusový výstup (THD<3%)
  • Technologie pozvolného rozběhu motorů u čerpadel a kompresorů
  • Dvojnásobný špičkový výkon umožňuje provozování spotřebičů s velkým náběhovým příkonem
  • LED diodová indikace napájení a signalizace ochran
  • Inteligentní ventilátor pro lepší chlazení a delší životnost
  • Hliníkový plášť měniče pro lepší odvod tepla a zároveň odolnost a ochranu vnitřní elektroniky
Nepropojujte do série nebo paralelně výstup střídavého napětí 230 V (kontakty síťové zásuvky) tohoto měniče s jinými zdroji střídavého napětí 230 V (například paralelně nebo sériově se síťovou zásuvkou veřejné rozvodné sítě/dalších měničů).
Obsah balení:
  • Sinusový měnič napětí ROGERELE REP2000-48, 2000W
  • Návod k použití
Doplňkové parametry
Kategorie: 48V
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 3.9 kg
EAN: 8595669503303
Vstupní napětí (V): 48
Trvalý výstupní výkon (W): 2000
Špičkový výstupní výkon (W): 4000
Výstupní napětí (V): 230
Výstupní frekvence (Hz): 50
Klidový příkon (mA): 190
Ochrany: přetížení, přepětí, podpětí, přepólování, přehřátí, zkrat
Provozní teplota (°C): -10 až +50
Rozměr DxŠxV (mm): 355 x 205 x 95
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
Podobné produkty
Victron Inverter 48V 2000VA Smart 1
Smart měnič napětí sinus DC-AC s Bluetooth konektivitou
Kód: E7711
VICTRON MultiPlus 24V 1600VA 1