Ultracell UCG100-12 (12V - 100Ah), VRLA-GEL trakční baterie
Značka: ULTRACELL
Kvalitní akumulátory speciálně navržené pro hluboké vybíjení a opakované cyklické namáhání.
Dostupnost Skladem (14 ks)
Možnosti doručení
Kód: E5917
Značka: ULTRACELL
Trakční gelové akumulátory značky Ultracell řady UCG.
Vlastnosti:
  • hybridní GEL = elektrolyt je vázán v hybridním gelu (kombinace s AGM)
  • vyšší maximální vybíjecí proudy
  • absolutně bezúdržbové (z hlediska doplňování vody)
  • mnohem delší cyklická životnost než u konvenční zaplavené baterie
  • při cyklickém provozu nabíjecí napětí 14.4 – 14.9V při teplotě 25°C
  • při provozu záložního zdroje nabíjecí napětí 13.5 – 13.8V při teplotě 25°C
  • odolnost proti hlubokému vybíjení (lépe odolává hlubokému vybíjení)
  • otřesuvzdorné – vibration-proof
  • nerozlitelný blok – leak-proof, baterie může trvale pracovat pod úhlem náklonu až 90°
  • nejedná se o nebezpečný produkt kategorie FAA a IATA
Životnost: přibližně 800 cyklů / 50% D.O.D. (Depth of discharge = Hloubka vybití)
Životnost se udává v cyklech při teplotě 20°C, při pravidelném vybíjení na 50% D.O.D.
Doporučené použití:
  • Napájení ELEKTROMOTORŮ (golfové vozíky, rybářské čluny, a další)
  • OBYTNÉ VOZY (karavany, přívěsy, externí zdroje napájení)
  • LODĚ, ČLUNY, PLACHETNICE (pro elektromotor i pro napájení spotřebičů na palubě)
  • SOLÁRNÍ ZAŘÍZENÍ (cyklické nabíjení a vybíjení – sluneční energie kumulovaná v baterii)
  • MOBILNÍ SYSTÉMY ŘÍZENÍ DOPRAVY, SEMAFORY, VÝSTRAŽNÉ ZNAČENÍ
  • napájení elektromotorů pro elektrokola, elektroskútry atd.
  • elektrické bateriové čtyřkolky, skútry, motúčka
Doplňkové parametry
Kategorie: ULTRACELL
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 31 kg
? Napětí (V): 12
? Kapacita (Ah): 100
? Délka (mm): 330
? Šířka (mm): 173
? Výška (mm): 215
? Technologie: Hybridní GEL (kombinace s AGM)
Norma kapacity: 10HR
Maximální vybíjecí proud (A): 1000
Celková výška s kontakty (mm): 235
Typ kontaktu: M8
Typ: trakční bezúdržbový akumulátor, technologie VRLA a GEL
Stav: nabitý
Připraven k použití: ANO
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
Podobné produkty
Goowei Energy DC 2025 OTL100 12
Kvalitní akumulátory speciálně navržené pro hluboké vybíjení a opakované cyklické...
Kód: E4781
Goowei Energy DC pro 2025 6 EVF 100
Ecobat EDC12 100
Trakční baterie, napětí 12V, kapacita 110 Ah, AGM akumulátor Ecobat Deep Cycle...